Sluitingstocht | 26-10-2025

Home Vaarkalender Sluitingstocht

Sluitingstocht

Aan al het moois komt een einde, zo ook aan het (begeleide) vaarseizoen. Op zondag 26 oktober gaan we voor het laatst begeleid de Reeuwijkse Plassen op voor de traditionele sluitingstocht.

Vanaf 9u staat op het clubhuis de koffie en thee klaar, Om 10u willen we vanaf het clubhuis vertrekken voor een tocht waarmee we een groot deel van de Reeuwijkse Plassen aandoen. Afhankelijk van degenen die zich aanmelden kunnen we wellicht een kortere en langere route varen.

Eenmaal terug op het clubhuis staat er een lunch voor ons klaar met daarbij een warme versnapering. Tijdens deze lunch kunnen we terugkijken op een prachtig vaarseizoen en de vele activiteiten die zijn georganiseerd en die het komende winterseizoen voor ons in petto heeft.

Aanmelden kan met onderstaand aanmeldformulier. Vermeld daarbij: sluitingstocht. Heb je dieetwensen: vermeld dit dan ook bij jouw aanmelding. 


Let op: 
Vanaf 1 november verzorgt de GP geen begeleide vaartochten meer op de dinsdag- en donderdagavonden. De begeleide tochten op zaterdagochtend gaan wél door. 

Op zaterdag 4 april 2026 zullen we het nieuwe seizoen openen, wederom met een tocht over de Reeuwijkse Plassen. Zet ook die datum alvast in jouw agenda.



Door   Evenementencommissie
Kalender   Vaarkalender
Categorie   Tochten     Vlakwater     Algemeen  
Locatie   Clubhuis
Begindatum   26-10-2025 9:00
Duur   5h
Herhaald   Nee
Sluitingstocht

Schrijf je in voor dit evenement!

image